Gratulujemy zawodnikom!

Rekordowa 13 edycja Biegu Piotrkowską!

29.05.2015

Ponad 3800 zawodników 23 maja 2015 r. ukończyło 13.Bieg Piotrkowską Rossmann Run. Była to rekordowa liczba osób, która chciała sprawdzić się w biegu na 10 kilometrów i bardzo nas cieszy, że na starcie stanęło 800 zawodników więcej niż w roku ubiegłym. W tym roku trasa była wyjątkowo atrakcyjna. Organizatorzy przenieśli miejsce startu na wschodnią nitkę ulicy Zachodniej. Gdy biegacze ustawili się w oczekiwaniu na rozpoczęcie zawodów, tłum zajmujący ulice robił ogromne wrażenie.
W biegu na 10 km najlepszy okazał się reprezentant Kenii Stephen Kiplimo, który przebiegł dystans w 29 minut 42 sekundy. Wśród kobiet triumfowała Agnieszka Mierzejewska pokonując trasę w 33 minuty i 41 sekund. Bardzo nas cieszy, że na starcie stanęło 800 zawodników więcej niż w roku ubiegłym.

Uczestnicy w ramach pakietu startowanego otrzymali batony oraz żele energetyczne dla biegaczy Run&Bike, które znów okazały się niezastąpione podczas spadku sił na trasie.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom podjęcia wyzwania, zrobionych życiówek i zacznijcie już ‪#‎TERAZprzygotowania do kolejnej – 14 edycji Biegu Piotrkowską.

Zapraszamy do galerii – prezentujemy kilka zdjęć, które otrzymaliśmy dzięki uprzejmości Organizatora.